Sunday, December 3rd, 2023
archiv.mladeznickyhokej.cz - aktualizace webu ukončena v roce 2017
Veškeré informace o českém mládežnickém hokeji naleznete na hokej.cz/mladez

IceHockeyCamp.cz – Československá hokejová škola nově pro rok 2013

Published on Květen 26, 2013 by   ·   No Comments

Na základě prosby od organizátorů, rád zveřejňuji …

IceHockeyCamp.cz v letošním roce nahrazuje dlouholetý projekt Československá hokejová škola a v rámci Letní Hokejové Školy je spuštěna aktuálně kampaň České Léto s Hokejem – Letní Hokejová Škola 2013.

banner-icehockeycampJiž čtrnáctý ročník prestižní Letní hokejové školy (dříve pod názvem Československá hokejová škola) letos proběhne v Praze na zimním stadionu Hvězdy Praha a v areálu Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Pod vedením vynikajících trenérů a za účasti mnoha známých osobností z Českého hokeje budou mít účastníci možnost společně trénovat na ledě až 3x denně (obratnostní bruslení, individuální trénink herních činností, herní trénink, brankářský a střelecký trénink) a absolvovat tréninky i mimo led v celotýdenním kempu.

Termín hokejové školy: 28.7. – 2.8.2013
Místo konání hokejové školy: Česká Republika – Praha
Cena: 9000,- Kč
(cena kempu bez ubytování: 7700,- Kč)

  • záloha 3000,- Kč splatná zároveň s odesláním přihlášky, doplatek při zahájení
  • zaplacená záloha je nevratná
  • cena zahrnuje kompletní program včetně ubytování a stravy

Program:

  • čtrnáctý ročník speciálně se zaměřením jako mezinárodní letní hokejový kemp pod vedením trenérů ze zkušenostmi z Kanady, USA, České a Slovenské republiky
  • pod vedením vynikajících trenérů a za účasti mnoha známých osobností z Českého hokeje budou mít účastníci možnost společně trénovat na ledě až až 3x denně (obratnostní bruslení, individuální trénink herních činností, herní trénink, brankářský a střelecký trénink) a absolvovat tréninky i mimo led v celotýdenním kempu

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ROK 2013 – VÍCE NA WWW.ICEHOCKEYCAMP.CZ

Československá hokejová škola připravuje pro svoje klienty mimořádný mezinárodní kemp v roce 2013:
ŠKOLA BRUSLENÍ
Sportovní kemp pro nejmenší děti a začátečníky určený pro děti ve věku 4 – 8 let (zaměřen na speciální všeobecnou sportovní přípravu nejmenších dětí se zapojením jejich rodičů, nebudou chybět specializované tréninky základů na ledě, jako i základy her a sportovní výuky mimo led pod vedením specializovaných trenérů z fakulty tělesné výchovy a sportu). Kemp je určen pro děti v doprovodu rodičů s přímou možností se zúčastnit celého programu kempu včetně tréninků na ledě.
DĚTSKÝ HOKEJOVÝ KEMP
Mezinárodní sportovní kemp určený pro zahraniční účastníky a klienty Československé hokejové školy ve věku 7-13 let: zaměřen na sportovní přípravu mladých hráčů, kemp s mezinárodní účastí vedený jako letní sportovní tábor, kde se budou moci sblížit a poznat děti z celého světa. Kemp je určen pro všechny výkonnostní kategorie hráčů a zahraniční hosty.
JUNIORSKÁ HOKEJOVÁ AKADEMIE
Přípravný profesionální předsezonní kemp pro hráče ve věku 13-19 let zaměřen pro přípravu již “profesionálních juniorských a dorosteneckých hráčů“ ledního hokeje, jako předsezonní příprava do SCM a hokejových akademií, hráče připravíme na sezonu, případně poradíme s individuálním tréninkem a přípravou na sezonu, pomůžeme zajistit angažmá pro následující sezonu.

banner-velky-icehockeycamp

Readers Comments (0)

You must be logged in to post a comment.

Historie ve fotografiích …

Close
28-Bře-2012 13:14
 
Close
29-Pro-2010 14:12
 
Close
20-Úno-2008 19:21
 

Příspěvky

Komentáře